Avalehele
  Külim OÜ » Avaleht » Sotsiaalteadused » Minu konto  |  Ostukorvi sisu  |  Minu tellimused   
 |  Uued  |  Otsing  |  Arvustused  |  Kontakt  |  Tellimine  |  Kuidas osta
Valdkonnad
Arvutid (8)
Finantsjuhtimine (3)
Juhtimine (9)
Matemaatika (4)
Mikro- ja makroökonoomika (4)
Raamatupidamine (3)
Sotsiaalteadused (10)
Turundus (7)
Varia (1)
Informatsioon
Tellimine
Kuidas osta
Kontakt
Internetipank
Swedbank
SEB
Sampo
Nordea
Krediidipank
Autorid
Otsing
 
Pealkirja, autori järgi
(sisestage otsingusõna ja klikkige luubil)

Laiendatud otsing
Soopsühholoogia 11,18€

Alice H.Eagly,Anne E. Beall,Robert J.Sternberg
ISBN: 978-9985-9786-8-9
Köide: liimköide
Lehekülgi: 360
Mõõtmed: 165x235
Ilmumisaasta: 2008See ergutav tore raamat kajastab sooteooriate täielikku kogumit hormoonidest ja evolutsioonist sotsialiseerimise, sotsiaalsete rollide, identiteedi ja kultuurini. Õppejõud ja üliõpilased ning kolleegid avastavad selle raamatuga endale hindamatu ja väljakutsuva abivahendi, et end kurssi viia selle populaarse valdkonna viimaste uurimistulemustega. (Susan T. Fiske, filosoofiadoktor, Princetoni Ülikool)

Alates diskussioonist bioloogiliste mõjude kui fluidumi ja dünaamika kohta sugupooltes kuni võimu ja staatuse peente mõjude põhjaliku vaatlemiseni soolistele erinevustele ja sarnasustele esitab see raamat väljakutse üliõpilaste eelarvamustele ning avab nende silmad viiside suhtes, millega sugupool struktureerib meie sotsiaalset maailma. (Peter Glick, filosoofiadoktor, Lawrence’i Ülikool)

See teine väljaanne laiendab oma vaatepiiri kaugemale esialgsest rõhust bioloogiale, evolutsioonile ja sotsialiseerimisele, et hõlmata täielikumalt sotsiaalset konteksti, milles sugupool toimib ja seda tajutakse. Soliidne lähtetekst kraadiõppeks, samuti abivahend selle ala teadlastele. (Jan Yoder, filosoofiadoktor, Akroni Ülikool)

Mil määral mõjutab sugu meie käitumist, mõtteid ja tundeid? Kuidas loodus ja kasvatus teineteist mõjutavad, et vormida meie identiteeti naise või mehena? Millised on soo mõjud viisidele, kuidas meid tajuvad ja kohtlevad teised? Selle olulise teksti ja ülevaate teine väljaanne on vastamisi kesksete küsimustega, mis puutuvad soolistesse erinevustesse ja sarnasustesse läbi elu. Keskendumata ühele vaatepunktile, on raamat hoolikalt kavandatud, et edendada psühholoogiliste uuringute eri liinide võrdlemist ja pakkuda laialdast ülevaadet viimastest töödest selles valdkonnas.

TOIMETAJAD

Alice H. Eagly, filosoofiadoktor, on psühholoogiaprofessor ja Loodeülikooli poliitikauuringute instituudi õppejõud

Anne E. Beall, filosoofiadoktor, on president firmas Beall Research and Training, mis rakendab psühholoogia printsiipe ja uurimustulemusi ärimaailmas

Robert J. Sternberg, filosoofiadoktor, on psühholoogia- ja haridusteaduse IBM professor Yale’i Ülikoolis

Arvustused
Ostukorvi sisu rohkem
Ostukorv on hetkel tühi!
Valuuta
Autoriinfo
Teised raamatud
Soovita sõbrale!
 
Teavita teda sellest raamatust
Arvustused rohkem
Lisan arvustuseLisa oma arvustus antud raamatu kohta!

Kirjastus Külim, Lehola 9-15, 11619 Tallinn
tel. 652 7353, e-post: kylim.uus@gmail.com