Avalehele
  Külim OÜ » Avaleht » Mikro- ja makroökonoomika » Minu konto  |  Ostukorvi sisu  |  Minu tellimused   
 |  Uued  |  Otsing  |  Arvustused  |  Kontakt  |  Tellimine  |  Kuidas osta
Valdkonnad
Arvutid (8)
Finantsjuhtimine (3)
Juhtimine (9)
Matemaatika (4)
Mikro- ja makroökonoomika (4)
Raamatupidamine (3)
Sotsiaalteadused (10)
Turundus (7)
Varia (1)
Informatsioon
Tellimine
Kuidas osta
Kontakt
Internetipank
Swedbank
SEB
Sampo
Nordea
Krediidipank
Autorid
Otsing
 
Pealkirja, autori järgi
(sisestage otsingusõna ja klikkige luubil)

Laiendatud otsing
Ettevõtlus I 8,00€

Asko Miettinen,Juhan TederISBN: 978-9985-9608-9-9
Köide: kõva kaas
Lehekülgi: 216
Mõõtmed: 165x235
Ilmumisaasta: 2007


Ettevõtlusõpiku esimeses osas vaadeldakse ettevõtluse arengut, ettevõtjaid, ettevõtluspoliitikat ja ettevõtlusmaastiku mitmekesisust. Lugeja saab ülevaate ettevõtlusega seotud mõistetest, selle valdkonna tuntumatest teadlastest, ettevõtlusalastest uuringutest, ettevõtluse arengutendentsidest Eestis ja maailmas laiemalt, ettevõtjaks kujunemisest ning ettevõtjaks olemisega kaasnevatest headest ja halbadest külgedest. Ettevõtte rajamist ja kasvu käsitletakse õpiku teises osas (ilmub järgnevalt).

Raamatu sihtrühmaks on eelkõige üliõpilased, kelle õppekavadesse kuulub ettevõtluse õppeaine. Raamat sobib aga ka oma ettevõtte rajamist kavandavatele või ka juba ettevõtte käivitamiseni jõudnud isikutele, et läbi mõelda ettevõtlusega kaasnevad hüved ja probleemid, olla kursis ettevõtluspoliitikaga ja orienteeruda ettevõtlusmaailma mitmekesisuses. Õpik võib huvi pakkuda ka kõigile majanduse ja ettevõtluse arengust huvitatud isikutele, sh neile, kes puutuvad kokku ettevõtluse reguleerimise või toetamisega.

Õpik sai teoks tänu SIARi fondi toetusele ja valmis rahvusvahelises koostöös. Tampere Tehnoloogiaülikooli professoril Asko Miettinenil on laialdane rahvusvaheline kogemus, kuna ta on töötanud mitmetes riikides ning olnud aktiivne uuringute läbiviijana ja teadusürituste korraldajana. Tallinna Tehnikaülikooli väikeettevõtluse õppetooli professor Juhan Teder on üks ettevõtluskoolituse pioneere Eestis. Ta on pikka aega tegelnud nii alustavate ettevõtjate koolitamisega kui ka akadeemilisema koolitus- ja teadustegevusega samas valdkonnas.

Arvustused
Ostukorvi sisu rohkem
Ostukorv on hetkel tühi!
Valuuta
Autoriinfo
Teised raamatud
Soovita sõbrale!
 
Teavita teda sellest raamatust
Arvustused rohkem
Lisan arvustuseLisa oma arvustus antud raamatu kohta!

Kirjastus Külim, Lehola 9-15, 11619 Tallinn
tel. 652 7353, e-post: kylim.uus@gmail.com